GRATISOWA MUCHA do zamówień powyżej 100zł
.

Bezpieczeństwo

Zakupy internetowe przez wielu wciąż są postrzegane jako te o zwiększonym ryzyku. W naszym sklepie robimy wszystko, aby zadowalać naszych klientów toteż mamy całkowicie dopracowane procedury bezpieczeństwa.

Towar

Klienci często obawiają się, że po zakupach zostaną z towarem który okaże się nietrafiony. Zgodnie z naszymi zasadami mają Państwo możliwość zwrotu lub wymiany kupionych rzeczy. Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce Wymiana i zwroty.

Płatność

Jeżeli macie Państwo obawy związane z płatnościami za towar to rozwiązaniem jest przesyłka za pobraniem. Należy jednak pamiętać, że każdy przelew bankowy zostawia po sobie rzeczywisty ślad. Aby zabezpieczyć i przyśpieszyć przelew możecie również skorzystać z płatności elektronicznych oferowanych przez dotpay, paypal lub payu, z którymi jesteśmy w pełni kompatybilni. Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce płatności.

Wysyłka 

Mamy opracowane sposoby pakowania towaru dające nam pełne poczucie bezpieczeństwa. Minimalizujemy ryzyko zniszczenia towaru bez względu na to, czy jest to jedna poszetka, czy może większe zakupy.

Dane osobowe

W celu dokonania zamówienia konieczne jest podanie własnych danych osobowych. Nad zapobieganiem niekontrolowym przetwarzaniem Państwa danych czuwa rządowa instytucja GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl