W sklepach stacjonarnych obowiązuje promocja -50% na drugi produkt z wyłączeniem kamizelek i zegarków oraz -50% na produkty z promocji "OKAZJA DNIA"

Fundusze Europejskie

 

PROGRAM OPERACYJNY Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020
Oś priorytetowa 6 Zwiększenie potencjału przedsiębiorstw i przygotowanie do cyfrowej transformacji w kontekście pandemii COVID-19

Działanie 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację
________________________________________

TYTUŁ PROJEKTU: Wdrożenie oprogramowania do zarządzania procesami zamówień, produkcji i magazynowania w w EM Group S.C.

 

NUMER PROJEKTU: POIR.06.02.00-14-0462/21

Przedmiotem projektu jest wdrożenie rozwiązania cyfrowego w działalności, które pozwoli firmie na transformację cyfrową i modyfikację wykonywanych w firmie procesów działania.

 

W ramach projektu zostanie stworzona aplikacja mobilna która scyfryzuje proces zamówień kamizelek będących flagowym produktem firmy i za pośrednictwem której zamówienia będą trafiać bezpośrednio do działu produkcji.

 

Przedmiotem cyfryzacji będzie również gospodarka magazynowa - zintegrowane zostanie oprogramowanie sklepu internetowego z oprogramowaniem magazynowym - w tej chwili są one osobne i aktualizacja statusów i stanów magazynowych musi odbywać się ręcznie. Dodatkowo wdrożony zostanie proces zarządzania w samym magazynie dzięki implementacji ręcznych czytników zintegrowanych z oprogramowaniem magazynowym a także dzięki wprowadzeniu kas, które w trybie online raportują sprzedaż dzięki czemu znany jest w każdej chwili stan produktów jakimi dysponuje firma w każdym z punktów sprzedaży i w magazynie.

 

Cyfryzacja wszystkich kluczowych procesów i przepływu informacji miedzy - zamówień, produkcji, sprzedaży, stanów magazynowych pozwoli znacznie zmniejszyć obciążenie pracowników spółki prowadzaniem dokumentacji i tym samym zwiększy ich produktywność. Pozwoli także wspólnikom lepiej zarządzać spółką - do tej pory z powodu braku integracji części systemów i braku cyfryzacji pozostałych procesów nie mieli oni pełnego obrazu przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym, co utrudniało spółce elastyczne reagowanie na dynamicznie zmieniającą się sytuację.

 

 

Projekt sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.

Całkowita wartość projektu: 283 100,00 PLN.
Dofinansowanie projektu z UE: 240 635,00 PLN.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium