GRATISOWA POSZETKA do zamówień powyżej 100zł
.

Regulamin promocji POSZETKA GRATIS

REGULAMIN PROMOCJI „Mucha Gratis”

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem promocji „MUCHA GRATIS" zwanej w dalszej części Regulaminu „Promocją”, jest EM Group S.C. Przemysław Chrupek, Bogdan Chrupek, al. Józefa Piłsudskiego 63, 05-070 Sulejówek, NIP 8222346861 („Organizator”).
 2. Promocja rozpoczyna się w dniu 01.04.2024 r. o godz. 10.00, a kończy w dniu 30.04.2024 r. o godz. 22.00.
 3. W Promocji może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, dokona zakupów w salonie EM Men’s Accessories („Uczestnik”).
 4. W trakcie trwania Promocji, Uczestnik może dokonać zakupów w następujących lokalizacjach:
 • salon EM Men’s Accessories CH Łopuszańska, ul. Łopuszańska 22, 02-220 Warszawa, lokalizacja: parter, lokali I17
 • salon EM Men’s Accessories Galeria Młociny, Zgrupowania AK „Kampinos” 15, 01-943 Warszawa, lokalizacja: piętro I
 • www.akcesoriameskie.pl

 ZASADY I PRZEBIEG PROMOCJI

 1. Aby wziąć udział w Promocji należy w dniach 01.04.2024 – 30.04.2024 odwiedzić jeden z wymienionych w I, pkt 4 punktów EM Men’s Accessories oraz dokonać zakupu  produktów z oferty o wartości minimum 100zł. W zakres zakupów internetowych nie wchodzi forma dostawy, oznacza to, że wartość produktów musi przekroczyć 100zł.
 2. Uczestnik może wziąć udział w Promocji dowolną ilość razy w trakcie jej trwania.  Do każdego z nich zostanie zastosowany gratis oraz wystawiony oddzielny paragon.
 3. Organizator powołując się na zapisy niniejszego Regulaminu, w momencie niewypełnienia wskazanych w nim warunków i zasad uczestnictwa, w sposób uznaniowy i nieodwołalny może podjąć decyzję o wykluczeniu Uczestnika z udziału w Promocji.

 

 WYMIANY I ZWROTY

 1. W przypadku zwrotu któregokolwiek produktu z zestawu przekraczającego 100zł, gratisowy produkt również podlega zwrotowi.,
 2. W ramach Promocji klient może dokonać Wymiany każdej z pozycji wyłącznie na inny produkt o odpowiadający jej wartości. Promocja wyklucza możliwość wymiany którejkolwiek z pozycji na droższą lub tańszą.   
 3. Uczestnik biorący udział w Promocji ma prawo do dokonania Zwrotu lub Wymiany w czasie 30 dni od daty dokonania zakupu.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Promocji, których nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych, w tym siły wyższej.
 2. Organizator udostępni Regulamin Promocji w każdym z wymienionych w § I, pkt 4 salonów EM Men’s Accessories, a także na stronie internetowej oraz profilach firmy prowadzonych w mediach społecznościowych – Facebook oraz Instagram.
 3. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy prawa polskiego.
 4. Dokonanie zakupów i skorzystanie z Promocji przez Uczestnika jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.  

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl