Promocje
Wpinka do butonierki EM 0701092
29,99 zł 14,99 zł
szt.
Wpinka do butonierki EM 0701082
szt.
Poszetka bawełniana kratka EM 310
29,99 zł 19,99 zł
szt.
Krawat wełniany granatowy EM 158
69,99 zł 49,99 zł
szt.
Producenci
Praca

Specjalista ds. HR

Zatrudnimy operatywną osobę na stanowisko młodszego specjalisty ds. HR w prężnie rozwijającej się firmie specjalizującej się w zakresie eleganckiej mody męskiej:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • opieka nad pracownikami sklepów oraz rozwiązywanie bieżących problemów,
  • układanie miesięcznych grafików,
  • rekrutowanie pracowników,
  • przygotowywanie danych do umów,
  • przeprowadzanie szkoleń pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji pracowników,

Czego wymagamy:

  • wykształcenia w zakresie zarządzania, ekonomii lub pokrewnych
  • samodyscypliny i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu,
  • gotowości do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
  • zainteresowanie w zakresie mody męskiej (będzie dodatkowym atutem)

Co oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z perspektywą awansu,
  • samochód służbowy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (na okres próbny),
  • świetną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • zniżki pracownicze na cały asortyment,
  • wstępne szkolenia przygotowujące do pracy w branży modowej,

Prosimy o kierowanie aplikacji na praca@akcesoriameskie.pl

Doradca Klienta

W związku z rozwojem sieci sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:
a) Warszawa, CH Blue City, Al. Jerozolimskie
b) Warszawa, Centrum, Al. Jerozolimskie 54, N58
c) Janki, CH Janki, Mszczonowska 3
d) Warszawa, CH Atrium Reduta, Al. Jerozolimskie 148

Opis stanowiska:
Obsługa i sprzedaż będzie realizowana przy zachowaniu wymogów, standardów i kultury obsługi, zgodnych z obowiązującymi zasadami, opisanymi w procedurach pracy butików.

Wymagania:
- umiejętność komunikacji w kontaktach z Klientem,
- entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- dbanie o asortyment i ekspozycje sklepu.

Oferujemy:
- możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
- motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa 13zł/h brutto + stała prowizja od sprzedaży i każdej transakcji na ustalonym poziomie procentowym, premia dla najlepszych pracowników i od utargu po przekroczeniu progu budżetowego),
- całkowicie elastyczny grafik z możliwością dopasowania do Twoich codziennych zajęć.

- zniżki pracownicze

Jeżeli choć odrobinę interesujesz się klasyczną modą męską i masz trochę wolnego czasu wyślij nam swoje CV. W odpowiedzi prosimy o informację, która lokalizacja Cię interesuje.
Mail: praca@akcesoriameskie.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl