Praca

Znów rekrutujemy! #pracaEM #praca

W związku z rozwojem sieci sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejsce pracy:
a) Warszawa, CH Blue City, Al. Jerozolimskie
b) Warszawa, Centrum, Al. Jerozolimskie 54, N58
c) Janki, CH Janki, Mszczonowska 3
d) Warszawa, CH Atrium Reduta, Al. Jerozolimskie 148
e) Marki, CH M1, Józefa Piłsudskiego 1

Opis stanowiska:
Obsługa i sprzedaż będzie realizowana przy zachowaniu wymogów, standardów i kultury obsługi, zgodnych z obowiązującymi zasadami, opisanymi w procedurach pracy butików.

Wymagania:
- umiejętność komunikacji w kontaktach z Klientem,
- entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- dbanie o asortyment i ekspozycje sklepu.

Oferujemy:
- możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
- motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa 13zł/h brutto + stała prowizja od sprzedaży i każdej transakcji na ustalonym poziomie procentowym, premia dla najlepszych pracowników i od utargu po przekroczeniu progu budżetowego),
- całkowicie elastyczny grafik z możliwością dopasowania do Twoich codziennych zajęć.

- zniżki pracownicze

Jeżeli choć odrobinę interesujesz się klasyczną modą męską i masz trochę wolnego czasu wyślij nam swoje CV. W odpowiedzi prosimy o informację, która lokalizacja Cię interesuje.
Mail: akcesoriameskie.waw@gmail.com